Akné krém 50 g/15,80 €, 200 g/46,30 €

18.03.2021 15:19

Akné krém 50 g/15,80 €, 200 g/46,30 €

Si fajnšmeker na light krémy? Neznesieš žiadnu mastnotu? Tak to Ťa so mnou bude baviť!

Nemastím a vytváram neviditeľný ochranný film. Moje strategické a neúnavné byliny pôsobia hlboko, kde sú potrebné. Vytváram príjemný pocit tepla a istoty. Upokojím Tvoju pleť aj myseľ. Získať dôveru a sebalásku je ďalšou mojou úlohou, pretože krásna čistá pleť bez vyrážok je o Tvojom sebavedomií. Naučím ťa milovať Tvoju pleť!

Moja povaha:

detoxikačná - pomáham odbúravať nakumulované toxíny a odpadové látky

antiaknózna - zlepšujem stav akné, vyrážok, zápalových procesov

omladzujúca - predchádzam tvorbe jaziev, keloidov a obmedzuje tvorbu rozšírených pórov

upokojujúca - zamedzujem tvorbe začervenania, červených fliačkov

regeneračná - posilňujem odolnosť proti opätovnej infekcií a zápalom

stimulačná - zrýchľujem odbúravanie zápalových procesov a obnovu novej zdravej kože vo všetkých vrstvách

Niečo o mne: Mám rád jemné póry, hladkú a čistú pleť, bez zápalových vyrážok a rozličných vriedkov. Som pre to schopný vytvoriť také prostredie, v ktorom jemná a krásna pleť bude prospievať. Milujem akciu! Neustále kontrolujem Tvoju pleť. K tomu mám výborne vycvičených bojovníkov. Strategickú bylinu Margosu, neúnavnú Bazalku a ochranársku kurkumu. Výborne sa dopĺňajú a viem si poradiť s akýmkoľvek zápalom, lišajom, alebo aj ekzémom, ktorý sužuje Tvoju pleť. Stačí vnímať moje schopnosti, dať mi priestor a pravidelne ma nanášať...

Čo viem: Bojujem pre Tvoju krásnu pleť! Každý deň, čo ma použiješ, sa dám do súboja s baktériami, plesňami a toxínmy, ktoré môžu spôsobovať Tvoje problémy. Zapálené vyrážky, červené fliačky a rozličné aknózne prejavy, ktoré sú nervózne a neisté. Viem totiž, že dlho v mojej prítomnosti neprežijú. Hormonálne poruchy a stav Tvojich mazových žliaz úzko súvisia. Preto kontrolujem aj kvalitu Tvojho ochranného kožného filmu.

Kto ma má rád: Je to jednoduché! Máš akné, vyrážky, zapálené boľavé ložiská, rozličné lišaje, ekzémy, alebo alergie so zápalovou reakciou? Dáme sa teda do boja! Ďalej všetky pleti, ktoré potrebujú ubrať trochu mastného. Tiež, kto by si prial rozšírené póry zatiahnuť a mať pod kontrolou, môžem zaujať. Keď mám byť viac konkrétny, tak mladá mastná a zmiešaná pleť ma potrebuje najviac, avšak aj pleť 30+ ktorá miluje matnú hladkú a čistú pleť si ma vyberie.

Ako ma použiť: Na vopred vyčistenú pleť ráno aj večer. Som totiž neúnavný ochranca a je veľmi dôležité ma mať stále na pleti. Akné, vyrážky, alebo ekzém, ak Ťa trápi na tele, môžeš ma nanášať aj tu.

Zloženie: Himalayan Aqua, Cetostearyl Alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Azadirachta Indica (Neem) Extract, Curcuma Longa Powder, Ocimum Basilicum (Basil) Extract, Aloe Barbadensis Leaf Gel, Caprylic Capric Tri Glyceride, Sorbic Acid, Potassium Sorbate, Natural Fragrance.

Viac informácií o Tarani značke, ktorá funguje na princípe Ajurvédskej medicíny www.stalekrasna.sk/news/tarani-kozmetika/

Vyhľadávanie

[google7343f7afa16f694f.html]

Online katalóg aromaterapeutickej prírodnej kozmetiky Nobilis Tilia: issuu.com/nobilis/docs/katalog2021_listov_n__www_-_issuu.

Všetky produkty z katalógu vieme odoslať v priebehu 5 pracovných dní. 

Objednávať môžete emailom kontakt@stalekrasna.sk


 

© 2013 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode