Tarani kozmetika

17.03.2021 12:50

 

Tarani - liečivá kozmetika

Nikdy ma nezaujal priamy predaj nemenovaných obľúbených a známych značiek z katalógov, no Tarani ma zaujala a očarila, pretože je iná.

Tarani je česká značka terapeutických, kozmetických produktov a bylinných kapsulí, ktoré sú vyrábané na princípe ajurvédskej medicíny a fytoterapie. 

Značka funguje na Českom trhu už 20 rokov, no na Slovensku sa ešte len rozbieha. Tarani sa najskôr začala používať v českých ajurvédskych kúpeloch (TARANI LÁZNE), neskôr si ju obľúbili kozmetičky, masérky...

Je vyhľadávaná hlavne u tých, čo potrebujú špeciálnu starostlivosť a majú záujem riešiť svoje problémy. Je schopná poskytnúť domácu starostlivosť na rôzne zdravotné problémy kože i vlasov. (akné, ekzémy, hyperpigmentácia...)

Základným rysom Tarani sú čisto prírodné produkty s vysokým podielom himalájskeho bylín, respektíve ich koncentrátov.

Bylinné koncentráty používame preto, že majú vysoký funkčný efekt a sú až 15x silnejšie ako bežné byliny. Ich pôsobenie a vstrebateľnosť cez kožu je intenzívna, bezpečná a navyše liečia telo aj z vnútra. Bylinné koncentráty a voda v produktoch pochádzajú z panenskej prírody stredných Himalájí a právom sa radia medzi najúčinnejšie. 

Akné, ekzémy a vrásky, to sú len viditeľné prejavy skrytých neduhov a chronických chorôb.

 

Plníme vaše najtajnejšie priania ... mať zdravú a nádhernú pleť aj vlasy, no, skrátka celé telo!

 

Pozrite si online produktový katalóg Tarani TU view.publitas.com/max-trading-sro/tarani-produktovy-katalog/page/1

Cenník produktov Cenník Tarani1.docx (0 )

V prípade, že vás kozmetika zaujala a chcete si objednať alebo nastaviť liečbu priamo pre Vás, kontaktujte ma kontakt@stalekrasna.sk alebo SMS 0911 284 199 a ja vám zavolám

Ak sa chcete aj registrovať do Tarani klubu, máte možnosť nakupovať s 10% - 25% zľavou a vzdelávať sa v oblasti kozmetiky a liečenia celého tela.  Registrácia je nezáväzná. Možnosť privyrobiť si predajom. Vhodné aj pre profesionálky kozmetičky.

Pred registráciou si prečítajte obchodné podmienky download.tarani.cz/download/Obchodn%C3%A9%20podmienky_priamy%20predaj.pdf 

a vyplňte registračný formulár na našej stránke alebo ma kontaktujte. 

Zľavy pre registrovaných:

Zľava 10% - nákup v min. hodnote 93 eur

Zľava 20% - nákup v min. hodnote 185 eur

Zľava 22% - nákup v min.hodnote 375 eur

Zľava 25% - nákup v min.hodnote 939 eur

+ Tarani Academy - vzdelávacie online videá a webináre aj pre profesionálky

 

Vyhľadávanie

[google7343f7afa16f694f.html]

Online katalóg aromaterapeutickej prírodnej kozmetiky Nobilis Tilia: issuu.com/nobilis/docs/katalog2021_listov_n__www_-_issuu.

Všetky produkty z katalógu vieme odoslať v priebehu 5 pracovných dní. 

Objednávať môžete emailom kontakt@stalekrasna.sk


 

© 2013 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode