Ako sa starať o aknóznu pleť s Tarani

18.03.2021 15:26

 

Vyberte si z našich  komplexných rád.

Akné klasik pre mladú pleť s ľahkou formou akné, ktorá má stále na pleti a tele výsyp tri a viac zápalových vyrážok.

Akné exkluziv pre mladú pleť s ťažšou formou akné, ktorá má stále na pleti a tele výsyp desať a viac zápalových vyrážok, ktoré sa ťažko hoja s následnou tvorbou jaziev.

Akné top exkluziv pre pleť všetkých vekových kategórií, ktorá má stále na pleti a tele výsyp desať a viac zápalových vyrážok, ktoré sa zle hoja s následnou tvorbou jaziev a dehydratáciou.

Akné je bežným chronickým kožným ochorením. Je to zápalové ochorenie mazových žliaz a vlasových folikulov. Ložiská sa obvykle nachádzajú na pokožke tvári, krku, hrudi a ramien. V dnešnej dobe sa, ale stále viac prejavuje toto chronické kožné ochorenie vo vyššom veku. Je to spôsobené stále narastajúcim stresom, nevhodnou stravou a psychickými problémamy, alebo reakciou na niektoré lieky.

Príčiny a príznaky

Postihnuté miesta na tvári, nám korešpondujú, aké orgány, alebo orgánové sústavy máme zaťažené toxínmi, alebo oslabenou funkciou metabolických pochodov.

Všetky druhy akné, ale i ekzémy majú svoj pôvod v nesprávnych stravovacích návykoch, nadmernou konzumáciou škrobu, cukru, smažených, tučných jedál a mäsa. Chronická zácpa býva ďalšou príčinou akné. Pokiaľ vylučovacie orgány nepracujú správne, odpadové materiály niesú vylučované tak rýchlo, ako by mali byť a krvný obeh začne byť preťažený toxickými látkami. Úsilie pokožky, ktorá slúži ako posledná pomocná sila vylučovaciemu systému, ktorý prestáva plynule fungovať a pomáhá mu odburávať prebytočný odpad cez ňu, vyústi v akné a ďalšie formy kožních ochorení. Ďalšími príčinami týchto problémov, sú devitalizovaný stav pokožky vyplývajúci z nehygienických životných návykov, nadužívanie čaju, kávy, alkoholu, tabaku i rônych drog a sedavé návyky, ktoré vedú k nedokonalému tráveniu a celkovéj ochabnutosti. V neposlednej rade, taktiež psychická nestabilita, nespokojnosť so svojím vzhľadom, neprejavenie citov, rôzne strachy, obavy a smútok, vedú telo k veľkéj záťaži, ktorá sa prejaví poruchou bunkového metabolizmu a výsledkom je nevzhľadná pleť s akné alebo ekzémy.

AKNÉ KLASIK

ľahšia forma (AKNÉ, ATOPICKÝ EKZÉM, ROZACEA, ROZŠÍRENÉ PÓRY, NEČISTÁ PLEŤ, MASTNÁ PLEŤ)

KROK 1 - EMBELIKOVÉ TONIKUM 200 ml/13 €, 500 ml/25,90 €

Aplikujte vatovým tampónom na celú pleť a hlavne na aknózne miesta ráno i večer.

KROK 2 - AKNÉ MASKA 50 g/15,80 €, 200 g/46,30 €

Aplikujte na dopredu zvlhčenú, vyčistenú pleť od make-upu, viac naneste na aknózne miesta, nechajte pôsobiť cca 20 minút, potom pleť opláchnite vodou. Ďalej nanášajte denne formou masky na celú tvár, podľa potreby krk, dekolt, chrbát, ruky a lokálne na postihnuté miesta akné a nechajte pôsobiť cez noc. Ak by to príliš sušilo, môže sa maska zmiešať s Akné krémom. V dôsledku detoxikácie môžete pociťovať jemné štípanie, ktoré do niekoľkých minút až hodiny odznie. Podľa toho, kde to štípe môžeme určiť, aký orgán by sme mali posilniť. Body na tvári sú prepojené s orgánmi tela. Na to nám poslúži tvárová mapa

KROK 3 - AKNÉ KRÉM 50 g/15,80 €, 200 g/46,30 €

Aplikujte na celú tvár, krk a dekolt ráno i večer, potom môžete naniesť make-up.

Doporučenie: akné klasik je určená pre mladú pleť, ktorá má stále na pleti a tele výsyp tri a viac zápalových vyrážok. Pleť je  mastná, alebo zmiešaná, tvoria sa komedóny – čierne bodky, ktoré sa vyskytujú najviac v strednej časti tváre takzvaná T- zóna, ale môzu sa vyskytovať i na periferiách. 

AKNÉ EXKLUZIV

ťažšia forma (AKNÉ, ATOPICKÝ EKZÉM, ROZACEA, ROZŠÍRENÉ PÓRY, NEČISTÁ PLEŤ, MASTNÁ PLEŤ)

KROK 1 - MARGOSOVÝ UMÝVACÍ GEL 200 ml/13 €, 500 ml/25,90 €

Nanášajte na dopredu vodou zvlhčenú tvár, krk i dekolt, vytvorte jemnú penu a jemnými masážnymi pohybmi umyte pleť od make- upu a nečistôt, vynechajte očné okolie.

KROK 2 - EMBELIKOVÉ TONIKUM 200 ml/13 €, 500 ml/25,90 €

Aplikujte vatovým tampónom na celou pleť a hlavne na aknózne miesta ráno i večer.

KROK 3 - AKNÉ MASKA 50 g/15,80 €, 200 g/46,30 €

Aplikujte na dopredu zvlhčenú, vyčistenú pleť od make-upu, viac naneste na aknózne miesta, nechajte pôsobiť cca 20 minút, potom pleť opláchnite vodou. Ďalej nanášajte denne formou masky na celý tvár, podla potreby krk dekolt, chrbát, ruky a lokálne na postihnuté miesta. Ak si pleť zvykne, masku aplikujte na noc a nechajte pôsobiť cca 8 hod. Ak by to príliš sušilo, môže sa maska zmiešať s Akné krémom. V dôsledku detoxikácie môžete pociťovať jemné štípanie, ktoré do niekoľkých minút až hodiny odznie. Podľa toho, kde to štípe môžeme určiť, aký orgán by sme mali posilniť. Body na tvári sú prepojené s orgánmi tela. Na to nám poslúži tvárová mapa

KROK 4 - AKNÉ KRÉM 50 g/15,80 €, 200 g/46,30 €

Aplikujte na celú tvár, krk a dekolt ráno i večer, potom môžete naniesť make-up.

KROK 5 - ZINKOVÝ KRÉM 50 g/15,80 €, 200 g/46,30 €

Aplikujte na celú tvár, krk a dekolt ráno i večer, potom môžete naniesť make-up. Zinok osiahnutý vo výrobkoch je vo forme organického popoľa, takže to nie je ten klasický bežný zinok.

Doporučenie: akné exkluziv je určená pre mladú pleť, ktorá má stále na pleti a tele výsyp desať a viac zápalových vyrážok, ktoré sa ťažko hoja s následnou tvorbou jaziev. Pleť je skôr mastná, alebo zmiešaná, tvoria sa komedóny – čierne bodky, ktoré sa vyskytujú najviac v stredne časti tváre takzvanéj T- zóne, ale môžu sa vyskytovať i na periferiách. 

AKNÉ TOP EXKLUZÍV

ťažšia forma akné, tvorba červených fliačikov, jaziev, dehydratácie pleti

KROK 1 - NEEM & BRAHMI UMÝVACÍ GEL 200 ml/13 €, 500 ml/25,90 €

Nanášajte na dopredu vodou zvlhčenú tvár, krk i dekolt, vytvorte jemnú penu a jemnými masážnymi pohybmi umyte pleť od make- upu a nečistôť, vynechajte očné okolie.

KROK 2 - EMBELIKOVÉ TONIKUM 200 ml/13 €, 500 ml/25,90 €

Aplikujte vatovým tampónom na celú tvár a hlavne na aknózne miesta ráno i večer.

KROK 3 - AKNÉ PEELING 50 g/15,80 €, 200 g/46,30 €

Pleť vyčistite od make-upu, ľahko zvlhčitete uhorkovým tonikom rozotrite peeling na celú tvár a jemne masírujte päť minút, potom nechajte ešte tri minúty pôsobiť, vynechajte očné partie. Potom pleť opláchnite vodou a pokračujte v ďalších postupoch, pre lepší účinok aplikujte denne.

KROK 4 - AKNÉ MASKA 50 g/15,80 €, 200 g/46,30 €

Aplikujte na dopredu zvlhčenú, vyčištenú pleť od make-upu, viac naneste na aknózne miesta, nechajte pôsobiť cca 20 minút, potom pleť opláchnite vodou. Ďalej nanašajte denne formou masky na celú tvár, podľa potreby krk dekolt, chrbát, ruky a lokálne na postihnuté miesta. Ak si pleť zvykne, masku aplikujte na noc a nechajte pôsobiť cca 8 hod. Ak by to príliš sušilo, môže sa maska zmiešať s Akné krémom. V dôsledku detoxikácie môžete pociťovať jemné štípanie, ktoré do niekoľkých minút až hodiny odznie. Podľa toho, kde to štípe môžeme určiť, aký orgán by sme mali posilniť. Body na tvári sú prepojené s orgánmi tela. Na to nám poslúži tvárová mapa

KROK 5 - UHORKOVÉ SKĽUDŇUJÚCE TONIKUM 200 ml/13 €, 500 ml/25,90 €

Aplikujte vatovým tampónom na celú pleť a hlavne na aknózne miesta ráno i večer.

KROK 6 - HYDRA 5 GEL 50 g/15,80 €, 200 g/46,30 €

Nanášajte na dopredu vyčistenú pleť, pôsobí ako podkladová hydratačná báza pod detoxikačné krémy Akné a Zinkový.

KROK 8 - AKNÉ KRÉM 50 g/15,80 €, 200 g/46,30 € 

Aplikujte na celú tvár, krk a dekolt ráno i večer, potom môžete naniesť make-up.

KROK 9 - ZINKOVÝ KRÉM 50 g/15,80 €, 200 g/46,30 €

Zinok vo obsiahnutý výrobkoch je vo forme organického popoľa. Aplikujte na celú tvár, krk a dekolt ráno i večer, potom môžete naniesť make-up.

Doporučenie: akné top exkluzív je určená pre aknóznu alebo nečistú pleť všetkých vekových kategórií, ktorá má stále na pleti a tele výsyp desať a viac zápalových vyrážok, ktoré sa zle hoja s následnou tvorbou jaziev a dehydratáciou. Pleť môže byť mastná, alebo zmiešaná, ale taktiež na povrchu suchá, šupinkujúca sa, kde sa tvoia komedóny – čierne bodky. Po výsypoch akné sa vyskytujú ťažko hojace sa rany, jazvičky, drobné fliačky i pigmentácie. Pleť je nerovnomerne pigmentovaná, zašednutá, začervenaná s výskytom rozšírených pórov a miestne suchých dehydratovaných plôch.

Výsledný efekt: top exkluziv rada je to najlepšie, čo môžete svojej pleti dopriať. Pri pravideľnej, to je každodennéj aplikácií všetkých deviatich produktov, sa koža rýchlo dokáže vysporiadať s akútnou infekciou a buduje si lepšiu odolnosť proti ďalším záťažiam infekcie na pleti. Rada je navýšená o povrchové čistenie s detoxikačným účinkom, bylinný peeling a maska ( sú to top produkty, ktoré nesmú chýbať v boji proti akné), hydratačný skľudňujúci gel a regeneračnej fázi, zinkový krém, ktoré sa sústredia na podporu hojenia jazvičiek, červených fliačkov a zaťažení rozšírených pórov. Silné byliny v produktoch sa vstrebávajú kožou cez dermálnu vrstvu najprv do spodných vrstiev kože a potom následne do krvného riečišťa a lymfy. Jedná sa o silné bylinné koncentráty, ktoré pomáhajú čistiť krv a vytvárajú tak v tele prostredie, ktoré napomáha znovu obnoviť správne fungovanie vylučovacích orgánov. Tím sa predchádza k opätovnej infekcií. Rada sa musí aplikovať niekoľko mesiacov po sebe, aby bolo dosiahnutého patričného efektu. Pokiaľ sa k tomu zvolí vhodná strava a pitný režim, výsledky sa dostavují omnoho rýchlejšie.

Viac informácií o konkrétnych produktoch v online katalógu ww w.stalekrasna.sk/products/tarani-online-katalog/

Pre objednanie ma kontaktujte kontakt@stalekrasna.sk alebo ak objednávate nejaké produkty z eshopu, v pokladni môžete pripojiť odkaz - poznámku. 

 

Tarani sa mi páči, lebo lieči celého človeka aj z vnútra.


 

Kontakt

Nadenka s.r.o.

kontakt@stalekrasna.sk

Klimkovičova 1842/2
Bratislava
84101

0911 284 199 (prosíme poslať SMS, zavoláme Vám naspäť)

Vyhľadávanie

Štítky

[google7343f7afa16f694f.html]

Katalóg aromaterapeutickej prírodnej kozmetiky Nobilis Tilia: issuu.com/nobilis/docs/katalog2021_listov_n__www_-_issuu.

Všetky produkty z katalógu vieme dodať v priebehu 7 dní a vieme ich spojiť do jedného balíka s ostatnými produktami objednanými v eshope. 

Objednávať môžete emailom kontakt@stalekrasna.sk, 

telefonicky 0911 284 199 alebo ak objednávate produkty z nášho eshopu, 

môžete nechať poznámku, že máte záujem o konkrétny produkt z katalógu. 


 

© 2013 Všetky práva vyhradené.